Čerpadla do studny a vrtů na pitnou a užitkovou vodu České Budějovice

Mít v dnešní době na zahradě studnu, kde vám voda nevysychá a je čistá znamená pro vás nezávislost na dodávce od vodáren a zároveň je to i úspora vašich financí. K čerpání vody ze studny je potřeba vodárnu (darling) nebo ponorné čerpadlo (nautila). Nikdo z vás by jistě nechtěl chodit s vědrem pro vodu.

Jaké jsou čerpadla do studny?

Běžně se používají dva druhy čerpadel. A to samonasávací čerpadlo (darling) nebo ponorné čerpadlo (nautlia).

Samonasávací čerpadlo – automatická domácí vodárna

Samonasávací čerpadlo do studny se hodí jen do klasických studní a zpravidla mohou čerpat vodu z hloubky maximálně 8 metrů. Jsou určena pro čerpání pitné vody. Tato čerpadla jsou také vhodná pro domácí vodárny, nebo k použití na chalupách, chatách a v zahrádkách.

Podívejte se na sortiment povrchových čerpadel WILO!

Vodárnay WILO typu Darling

Domácí vodárna může přilepšit vašemu rodinnému rozpočtu. Obsahuje pojistku proti přetížení. Snadná obsluha a integrované elektrické ochrany dělají z těchto výrobků ideální zařízení do moderních domácností. Čerpadla BWJ a Jet WJ mají integrovanou inteligentní ochranu proti běhu na sucho.

Zajímá vás sortiment vodáren Wilo, které nabízíme v Českých Budějovicích?

Ponorné čerpadlo – čerpadla do vrtu – hlubokých studních

Pro větší hloubky nebo vrtané studny se hodí více ponorná čerpadla. Při jejich volbě je důležitá nejen hloubka a vzdálenost, ale i průměr vrtu, aby se čerpadlo do studny vešlo, mělo dost prostoru a dalo se v případě potřeby zase snadno vytáhnout.

Podívejte se na sortiment ponorných čerpadel WILO!

Ponorná čerpadla WILO typu Nautila

Ponorná čerpadla typu Nautila jsou určeny do vrtů, studní a nádrží.

Ponorné čerpadlo TWU 3 je určené do vrtů. Jedná se o čerpadlo z kvalitních nerezavějících materiálů. Má zabudovanou ochranu motoru proti přetížení a nemusí se jistit po elektrické stránce. Ochrana proti běhu na sucho nevyžaduje žádné přídavné snímače čímž zjednodušuje podstatně montáž a údržbu.

Ponorné čerpadlo TWI 4 je určeno do vrtů, studní a nádrží. Je kompletně vybaveno elektronickou skříní, zpětnou klapkou a spouštěcím lankem. U tohoto čerpadla je možnost vertikální nebo horizontální instalace. Ochrana proti běhu na sucho nevyžaduje přídavné elektrody.

Ponorné čerpadlo TWIS 5 se používá na čistou vodu určené do studní a nádrží především pro domácí vodárny. Hydraulická část je kompletně vyrobena z nerezové oceli. Čerpadlo nepotřebuje chladící plášť a může po určitou dobu běžet částečně vynořeno.

Zajímá vás sortiment ponorných čerpadel Wilo, které nabízíme v Českých Budějovicích?

Spínací a regulační systémy Wilo

Jedná se o řídící jednotku čerpadla Sirio s frekvenčním měničem. Tento regulační přístroj lze použít všude, kde nejsme omezeni výkonem motoru a chceme využít výhod plynulé regulace čerpadel. Tento nejmodernější způsob přináší mnoho výhod. Není nutná expanzní nádoba. Jde o kompletně smontovanou řídící jednotku s pomocným displejem a dotykovou klávesnicí pro nastavení a ovládání. Velké plus je snadná montáž a jednoduché elektrické zapojení. Plynulá regulace otáček na konstantní tlak vám zajistí mnoho výhod včetně úspory energie, prodloužení životnosti, tichý chod, integrované jištění a ochranu proti běhu na sucho.

Jste z Českých Budějovic a máte zájem o povrchové či ponorné čerpadlo?

Zaujali jsme vás? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 775 972 012 nebo nás navštivte na naší prodejně v ulici Novohradská 745/21 v Českých Budějovicích.

EKOTHERM

Novohradská 745/21   

České Budějovice 6

370 01

737 83 26 17

ekotherm.2003@volny.cz

Po - Pá: 7:45 - 15:45