Montáž čerpadel Wilo České Budějovice

Naše firma Ekotherm vám zajistí autorizovanou montáž čerpadel Wilo, která vyžadují odborné uvedení do provozu. Samozřejmostí je protokol o uvedení čerpadla do provozu. Náš přístup je profesionální, rychlý a každému zákazníkovi vycházíme vstříc.

Záměna čerpadel Wilo

Záměna čerpadla v navrženém projektu a nebo již namontovaného čerpadla od jiného výrobce je častý případ. Kdo vymění své staré čerpadlo za nové dříve, než se pokazí, ušetří nejvíce. Spotřeba celé řady domácností je přitom zbytečně vysoká. Skrytí žrouti proudu se přitom nachází v domovní kotelně. Díky čerpadlům Wilo se pořízení čerpadla amortizuje úsporou energetických výdajů během několik málo let. Například čerpadlo s vysokou úsporností Wilo-Yonos PICO ve srovnání se starými neregulovatelnými čerpadly a dle standardních měření institutu Europumps Commitments je čerpalo Yonos PICO efektivnější než jakékoliv jiné čerpadlo třídy A. Čerpadla společnosti WILO vám ušetří až 90% nákladů.

Navržení čerpadel

Na základě vašich požadavků a našich dlouholetých zkušeností pro vás najdeme to nejlepší řešení. Dle projektu vám navrhneme ideální vhodná čerpadla.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Chcete ušetřit a chytře investovat své peníze?

Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 737 8326 17 nebo nás navštivte na naší prodejně v ulici Novohradská 745/21 v Českých Budějovicích.

Těšímě se na vaší návštěvu.

EKOTHERM

Novohradská 745/21   

České Budějovice 6

370 01

737832617

ekotherm.2003@volny.cz

Po - Pá: 7:45 - 15:45