Topenářská (kotlová) cirkulační čerpadla České Budějovice

Výdaje spojené s teplem jsou z jednou největších položek vaší domácnosti. Nečekejte s výměnou! Každá domácnost je plná žroutů elektrické energie. K největším přitom patří zastaralá neřízená čerpadla. Kdo by z vás nechtěl ušetřit? Přitom stačí tak málo. Není nic jednoduššího než si pořídit čerpadlo s vysokou účinností. V současné době výrobci mohou vyrábět čerpadla jen v energetické třídě A. Čerpadla Yonos PICO, Stratos PICO, STRATOS a Yonos MAXO nahrazují starší typy Star-RS, Star-E

, Stratos ECO, TOP-S TOP-E, TOP-RL.

Jak dělíme čerpadla?

Oběhová čerpadla na topení

Pokud hledáte cestu jak ušetřit na nákladech na vytápění pořiďte si čerpadlo s vysokou účinností. Jedná se o čerpadla Wilo – Yonos PICO, Wilo – Stratos PICO, Wilo – Stratos a Yonos MAXO. Díky těmto čerpadlům můžete ročně snížit domácí výdaje až o několik tisíc korun. Pořizovací cena je amortizována během několika málo let.


Podívejte se na kompletní sortiment oběhových čerpadel – topení, klimatizace, chlazení.

Cirkulační čerpadlo

Chcete uspořit až 80% elektrické energie za rok? Pořiďte si čerpadlo Wilo – Star – Z NOVA. Jedná se o nové čerpadlo s vysokou účinností na cirkulaci teplé vody. Čerpadlo Wilo – Star – Z NOVA se hodí i do regionů kde se nachází tvrdá voda. Díky použití nerezového oběžného kola z vysoce jakostní oceli splňuje nejvyšší bezpečnostní a hygienické nároky a je absolutně spolehlivé.


Podívejte se na kompletní sortiment cirkulačních čerpadel!

Jaká čerpadla v Ekotherm České Budějovice nabízíme pro rodiné domy?

Wilo – Yonos PICO

Nové čerpadlo Wilo – Yonos Pico se hodí všude a vám usnadní montáž. Je to dáno jeho rozměry, které umožní nahradit jakékoliv stávající čerpadlo a umožňuje snadno vestavbu do nových soustav. Má chytré propojení k napájení. Kabel se připojí k zástrčce a zasune se do čerpadla. A je hotovo. Jak snadné, rychlé a jednoduché.

Wilo – Stratos PICO

Jedná se o úsporné čerpadlo s vysokou účinností energetické třídy A. Oproti starým neregulovaným topným čerpadlům umožňuje tříwattová technologie úsporu energetických výdajů až 90%. Díky kompaktní konstrukci pasuje čerpadlo do jakékoliv stávající soustavy. Navíc je tu inteligentní elektrická přípojka. Kabel se zapojí do patentovaného spojovacího konektoru a pak se jednoduše zastrčí do příslušné zásuvky na čerpadle.

Wilo – Star – Z NOVA

Nikdy nebyla montáž čerpadla tak jednoduchá. Nepotřebuje k tomu žádné nářadí. Malé čerpadlo s vysokou účinností se snadno vejde všude, kam je potřeba. Navíc má chytré připojení k síti. Kabel se nejprve snadno zapojí do rychlo-svorek zástrčky a poté stačí zasunout do čerpadla.


Poradenství pro vaše čerpadlo

Nevíte si rady? Potřebujete pomoci s vaším čerpadlem? Hledáte náhradu za stávající čerpadlo TOP-S, TOP-E, Star-RS, Star-E, Stratos ECO?

Kontaktujte nás?

Zaujali jsme vás? Nevíte jaké čerpadlo si vybrat? Neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle +420 775 972 012 a nebo nás navštivte na naší prodejně v ulici Novohradská 745/21 v Českých Budějovicích. Rádi vám se vším pomůžeme.

EKOTHERM

Novohradská 745/21   

České Budějovice 6

370 01

775 972 012

ekotherm.2003@volny.cz

Po - Pá: 7:00 - 16:00