Topenářská (kotlová) cirkulační čerpadla České Budějovice

Výdaje spojené s teplem jsou z jednou největších položek vaší domácnosti. Nečekejte s výměnou! Každá domácnost je plná žroutů elektrické energie. K největším přitom patří zastaralá neřízená čerpadla. Kdo by z vás nechtěl ušetřit? Přitom stačí tak málo. Není nic jednoduššího než si pořídit čerpadlo s vysokou účinností. V současné době výrobci mohou vyrábět čerpadla jen v energetické třídě A. Čerpadla Yonos PICO, Stratos PICO, Varios PICO, STRATOS a Yonos MAXO nahrazují starší typy Star-RS, Star-E

, Stratos ECO, TOP-S TOP-E, TOP-RL.

Jak dělíme čerpadla?

Oběhová čerpadla na topení

Pokud hledáte cestu jak ušetřit na nákladech na vytápění pořiďte si čerpadlo s vysokou účinností. Jedná se o čerpadla Wilo – Yonos PICO, WILO - Varios PICO, WILO - Stratos PICO, Wilo – Stratos a Yonos MAXO. Díky těmto čerpadlům můžete ročně snížit domácí výdaje až o několik tisíc korun. Pořizovací cena je amortizována během několika málo let.


Podívejte se na kompletní sortiment oběhových čerpadel – topení, klimatizace, chlazení.

Cirkulační čerpadlo

Chcete uspořit ? Pořiďte si čerpadlo Wilo – Star – Z NOVA. Jedná se o čerpadlo s vysokou účinností na cirkulaci teplé vody. Čerpadlo Wilo – Star – Z NOVA má extrémně nízký příkon 2-4,5W. Až 90% úspora energie ve srovnání se standardními čerpadly. Flexibilní servisní motor pasující do všech podobných čerpadel. Rychlé připojení k síti zástrčkou WILO-Connector.


Podívejte se na kompletní sortiment cirkulačních čerpadel!

Jaká čerpadla v Ekotherm České Budějovice nabízíme pro rodiné domy?

Wilo – Yonos PICO topenářské čerpadlo záruka 5let

Nové čerpadlo Wilo – Yonos Pico se hodí pro jedno a dvougenerační rodinné domy a domy od dvou do 6 bytových jednotek. Má synchronní elektronicky komutovaný motror odolný proti zablokování s integrovanou plynulou regulací otáček v závislosti na diferenčním tlaku s nejvyšší účinností. Integrovaná ochrana motoru.Minimální příkon 4W. Až 90% úspora energie ve srovnání se standardními čerpadly bez regulace otáček. Intuitivní nastavení podle způsobu vytápění - radiátory, podlahové vytápění, kamna, krb. Jeho rozměry umožní nahradit jakékoliv stávající čerpadlo a usnadní jednoduchou vestavbu do nových soustav. Rychlé připojení k síti zástrčkou WILO-Connector.  A je hotovo. Jak snadné, rychlé a jednoduché.

Wilo – Stratos PICO záruka 5let

Jedná se o úsporné čerpadlo s vysokou účinností energetické třídy A. Oproti starým neregulovaným topným čerpadlům umožňuje nová technologie úsporu energetických výdajů až 90%. Díky kompaktní konstrukci pasuje čerpadlo do jakékoliv stávající soustavy. Navíc je tu inteligentní elektrická přípojka. Kabel se zapojí do patentovaného spojovacího konektoru a pak se jednoduše zastrčí do příslušné zásuvky na čerpadle.

Wilo – Star – Z NOVA záruka 5let

Cirkulace teplé vody. Otočíte kohoutkem a hned teče teplá voda. Úspora vody. Až 90% úspora energie ve srovnání se standardními  čerpadly. Extrémně nízký příkon 2-4,5W.

Nikdy nebyla montáž čerpadla tak jednoduchá. Flexibilní servisní motor pasující do všech podobných čerpadel. Rychlé připojení k síti zástrčkou WILO-Connector.


Poradenství pro vaše čerpadlo

Nevíte si rady? Potřebujete pomoci s vaším čerpadlem? Hledáte náhradu za stávající čerpadlo TOP-S, TOP-E, Star-RS, Star-E, Stratos ECO?

Kontaktujte nás?

Zaujali jsme vás? Nevíte jaké čerpadlo si vybrat? Neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle +420 737 83 26 17  a nebo nás navštivte na naší prodejně v ulici Novohradská 745/21 v Českých Budějovicích. Rádi vám se vším pomůžeme.

EKOTHERM

Novohradská 745/21   

České Budějovice 6

370 01

775 972 012

ekotherm.2003@volny.cz

Po - Pá: 7:45 - 15:45

> Napsat zprávu

ekothermvolkova@seznam.cz

> Objednat

ekothermvolkova@seznam.cz

Tel.: +420 737 83 26 17